• Rookie
C1 1 M Pilot Zwolnienia Migawki do Canon 500D 450D 400D 350D 1000D
zoom_in

C1 1 M Pilot Zwolnienia Migawki do Canon 500D 450D 400D 350D 1000D

€ 5.64

Kwota
check Na stanie

Are szukasz a zwolnienia migawki kabel do Canon? chcesz, aby uczynić go bardziej wygodne podczas robienia zdjęć? ten C1 1 M Pilot Zwolnienia Migawki JYC dla Canon 500 D 450 D 400 D 350 D 1000 D jest i idealny wybór dla you. to pozwala, aby zwolnić migawki do Canon zwolnienia migawki, gdy chcesz, aby uniknąć drgań aparatu lub strzelać z daleka. ten zwolnienia migawki aparatu jest bardzo wygodne dla ciebie, aby kontrolować swoje kamery. i ten spust migawki do Canon ma dwustopniowy przycisk zwalniający, naciskając halfway dla autofocus, kompletna naciskając trwa na zdjęciu, zablokować przycisk dla długich ekspozycji lub zdjęć seryjnych. to jest naprawdę bardzo wygodne, aby go używać, można spróbować.  dane techniczne : ten spust migawki do Canonjest bardzo wygodne dla ciebie, aby kontrolować swoje kameryprzycisk zwalniający reaguje szybko i porządkuten zwolnienia migawki aparatu jestw stanie natychmiast wyzwalania migawki bez zakłócania aparatuten pilotkabel zwolnienia migawkima dwustopniowy przycisk zwalniający, naciskając halfway dla autofocus, kompletna naciskając trwa na zdjęciu, zablokować przycisk dla długich ekspozycji lub zdjęć seryjnychkompatybilny z : Canon 500 D 450 D 400 D 350 D 1000 Drozmiar : 5.0 m/196.9in (Długość) szczegóły :
ten pilot zwolnienia migawki do Canon jest bardzo wygodne dla ciebie, aby kontrolować swoje kameryten spust migawki do Canon jest w stanie natychmiast wyzwalania migawki bez zakłócania aparatupozwalają, aby zwolnić migawki, gdy chcesz, aby uniknąć drgań aparatu lub strzelać z dalekaw Jaki sposób Zwolnienia Migawki Aparatu Cyfrowego Działa?
w aparat cyfrowy, film został zastąpiony przez elektroniczny marvel nazwać urządzenie ładowania-coupled (CCD). ilość światła uderzające CCD jest kontrolowana przez otwór w obiektyw, nazywa się przysłony, i migawki, który pozwala światła do strajku CCD. istnieją dwa rodzaje okiennice w aparatach cyfrowych, i podczas oboje służyć sam cel, one działają inaczej.czujnik Ekspozycjiw aparatach cyfrowych, the exposed światło jest zrobione na CCD. powierzchni tego czujnika jest pokryta tysiące photosites, małych obszarów, które uchwycić jasności za jedną pikseli w obrazie, jak minutę elektryczne opłat. czujnik nazywa się w połączeniu z urządzenia, ponieważ jest połączony do powierzchni magazynowej. po naciśnięciu zwolnienia migawki aparatu, czujnik jest wystawiony na działanie światła; gdy ekspozycji jest kompletny, przechowywane w każdym photosite opłaty są konwertowane do binarny danych i przetwarzane.

Typ:
Drut
Nazwa marki:
Godox
Kompatybilny marka:
Canon
Pakiet:
Tak
Place of Origin:
Guangdong, China (Mainland)
is_customized:
Yes

Najlepsi sprzedawcy..