• aukcja
  • Rookie
4 sztuk Liner Shader Obrotowy Silnika Tattoo Machine Gun Kit Zestaw Swashdrive
zoom_in

4 sztuk Liner Shader Obrotowy Silnika Tattoo Machine Gun Kit Zestaw Swashdrive

€ 30.00 34.82

Kwota
check Na stanie

4 sztuk Liner Shader Obrotowy Silnika Tattoo Machine Gun Kit Zestaw Swashdrive nazwa : Tatttoo Maszynowy Silnika (Liner i Shader)ilość : 4 Waga netto : 100 g/sztuk Szczegółowy opis : Nowy Bezgłośna Tattoo Gun Silnika- chwalony jako wysokiej wydajności przez Artystów Tatuażu- nowa konstrukcja ramy dobrze wyważone i bardzo ergonomiczny- przeznaczony do stosowania z normą igły, rury, uchwyty, i zasilaczy.- Performs dobrze w podszewka, cieniowaniedo : Shader i Linerbieganie Freqiency : do 6000r/m
Strat napięcia : 3 ~ 4 V
Napięcie pracy : 6-8 V
Waga netto : 100gpakiet zawiera : cztery rotary tattoo machine
płatnościakceptujemy płatności przez Pay Pal. płatność musi zostać wysłane do nas w ciągu 4 dni po zakupie przedmiotów.
wysyłkawysyłamy rzeczy przez Lotniczej Poczta do następujących krajów i regionów : Hong Kong, makao, japonia, Korea, malezja, singapur, Australia, nowa Zelandia, belgia, Wielka Brytania, stany Zjednoczone, dania, finlandia, irlandia, niemiecki, grecja, włochy, luksemburg, Malta, norwegia, szwajcaria, szwecja. do innych krajów, prosimy o kontakt w celu uzyskania opłatę transportową. Pocztą Lotniczą, to zwykle trwa około 14-21 dni roboczych przyjeżdżać.
warunki Sprzedażyw celu upewnienia się, że nasze produkty są bezpieczne, sterylne i funkcjonalne, wszystkie z nich są ściśle badane przed wysyłką. We próbują wszelkich starań, aby zapewnić, że nasze produkty są wysokiej jakości i dobrej funkcji. obiecujemy, że zarówno nasze produkty i usługi sprawi, że będziesz zadowolony.
o Naschcielibyśmy, aby wyrazić naszą chęć ustanowienia długoterminowego stosunki handlowe z państwem w oparciu o jakości i wzajemnych korzyści. otrzymasz odpowiedzi od nas w ciągu 24 godzin (usu. w dni robocze) po pozostawiając nam wiadomość. jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszych produktów, prosimy o kontakt z nami. obiecujemy, że zarówno produktów i usług od nas są najlepsze. przez odwiedzenie naszego sklepu, znajdziesz się, jaki jest twój ulubiony.

Typ:
Tattoo gun
Numer modelu:
SS
Certyfikat Jakości towaru:
Ce
Typ pistoletu:
Instrukcja
Materiał:
Plastikowe

Najlepsi sprzedawcy..